O czym świadczy ból stóp przy zdiagnozowanej białaczce szpikowej?

witam jestem chory na przewlekla bialaczke szpikowa ale juz po przeszczepie szpiku Moim problemem jest to ze bola mnie stopy caly czas plus sa zdretwiale.Zaczelo sie to po pierwszej chemioterapi i trwa do dzis. prosze mi pomoc moze jakies masci by mi pomogly Prosze o pomoc Damian

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie