Jakie tabletki antykoncepcyjne przy nieregularnym okresie i trądziku?

Witam chciałam sie zapytać przy problemach z niergularnym okresem i trądziku oraz zabezpieczeniu sie przed nie chcianą ciążą . Jakie lekarz moze mi tabletki przepisac? Albo jakie są w tym kierunku. Co muszą zawierac? I jeszcze jedno pytanie czy przy przyjmowaniu tabletek anty powiekszają sie piersi?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Doborem odpowiednich tabletek, adekwatnych do aktualnego stanu ogólnego powinien zająć się specjalista ginekolog podczas bezpośredniej wizyty.