Tabletki antykoncepcyjne o podwójnym działaniu

Ja raczej mam lysienie androgen owe .Trądzik jak byłam nastolatka i tłuste wlosy.wcieram regaine juz od 16 lat pomaga ale nie zawsze .statnio odstawiłam tabketk antyconcepcyjne i i mam prześwit na glowie.chce wrócić do tabletek antykoncepcyjnych tylko nie wiem jakich.daiane 35 ?chciałabym żeby miała 2 działania nie tylko na wlosy.pomoz ,please

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Doborem odpowiedniego preparatu zajmie się specjalista ginekolog. Do poradni ginekologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.