Bolesne dni płodne i ból jajnika podczas stosunku

Mam bolesne dni płodne (kłucie jajnika) i kiedy kocham się z chłopakiem jajnik również boli i się zastanawiam czy to bezpieczne kochać się kiedy mam te bolące dni płodne, czy może mi to zaszkodzić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który zajmie się diagnostyką przyczyny występujących dolegliwości. Do poradni ginekologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.