Ból podbrzusza przy opóźnionym okresie

Wczoraj dostałam okres który powinien się pojawić kilkanaście dni później, bardzo boli mnie podbrzusze, chyba bardziej niż zawsze przy okresie. Dwa dni przed tym czułam, że delikatnie bolą mnie jajniki. Co to może znaczyć? Zawsze miesiączkowałam regularnie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane stanem zapalnym. Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa. Do poradni ginekologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.