Ból ramienia a stosowanie maści

Witam.boli mnie od dłuższego czasu całe lewe ramię po lewej stronie smarowałem i nic nie pomogło ,nie mogę ręki do góry podnieść taki ból

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie stawu ramiennego. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ortopedy. Do poradni ortopedycznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.