Jakie tabletki antykoncepcyjne stosować, aby nie przytyć?

Witam jakie są najlepsze tabletki antykoncepcyjne żeby nie przytyć .

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Obecnie stosowane tabletki koncepcyjne zwykle nie są odpowiedzialne za istotny wzrost masy ciała. Należy jednak pamiętać, że tabletki koncepcyjne nie są zalecane u wszystkich kobiet i o ich zastosowaniu, po przeprowadzeniu badań, może zadecydować jedynie lekarz. W celu dobrania najbardziej właściwej dla Pani metody antykoncepcyjnej, zalecam konsultację z lekarzem ginekologiem. Pozdrawiam.