Przybieranie na wadze i tabletki osłonowe po leku Doxepin

czy po leku doxepin sie tyje iczy sa na to tabletki osłonowe jaka nazwa

Po trójcyklicznych lekach przeciwdepresyjnych - a takim jest Doxepin - może nastąpic istotny wzrost masy ciała. Najlepszą metodą byłaby zmiana leku na lek z innej grupy, który nie powodowałby ryzyka wzrostu masy ciała np. SSRI. Oczywiście decyzję o zmianie leku i ustalenie wskazań do włączenia innego musi nastąpic po osobistym zbadaniu Pani przez specjalistę.