Jakie tabletki antykoncepcyjne wybrać przy cerze trądzikowej?

Witam za tydzien wybieram sie na pierwszą wizytę u ginekologa aby przepisał mi tabletki antykoncepcyjne, bardzo zalezy mi na tym aby przed rozmową z lekarzem zaczerpnąć informacji z innego źródła moje pytanie brzmi jakie tabletki koncepcyjne (nazwa)byłyby najlepsze przede wszystkim aby nie powodowały tycia wahania nastrojów bo i tak mam je często oraz które mogłyby dobrze wpłynąć na cerę trądzikową?

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowna Pani wszelkich informacji udzieli lekarza na wizycie. Co do działań niepożądanych tabletek antykoncepcyjnych są one indywidualne, u jednychkobiet występują u innych nie.