Jakie warunki trzeba spełnić, aby zakwalifikować się do podania szczepionki Tregs na cukrzycę typu 1 u dzieci?

Dzień dobry W związku z tym, iż ostatnimi czasy medialnie dużo mówi się o szczepionce Tregs na cukrzycę typu 1 u dzieci. Jako mama 10 letniego chłopca, u którego na początku sierpnia 2015 została zdiagnozowana w Gdańskiej Akademii Medycznej cukrzyca typu 1 proszę o informację gdzie i jakie warunki trzeba sprostać aby zakwalifikować się do podania takiej szczepionki? Myślę że dla każdego chorego jak i członków jego rodziny było by to zbawienie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Kasia W

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie do lekarza diabetologa, sadze ze lekarz opiekujący sie synem pokieruje w odpowiednie miejsce.