Jakie wykonać badania, aby zdiagnozować przyczynę powiększonych węzłów chłonnych?

Witam mam pewien problem otoż mam od kwietnia powiekszone wezly chlonne za uchem usg wykazalo ze jeden ma 5mm, a drugi 6mm, i ze nie obawy onkologicznej , i ze sa odczynowe i czasami sie powiekszaja i zmiejszają, jakie powinnam wykonac dalsze badania czy to moze byc zwiazane z tarczycą, hashimoto?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wsystkim podstawowy panel badań z krwi wraz z rozmazem morfologii