Jakie wykonać dodatkowe badania przy problemach z drożnością kanalików łzowych?

Pytanie do okulisty. Moja Corka gdy sie urodzila miala niedrozne kanaliki łzowe.Miala sondowanie (tak to sie chyba nazywa )wtedy miala okolo 4miesiace. Niby wszystko bylo dobrze ale nawrocilo sie.Bylam z Corka u inne go okulisty miala moze troche poand rok.Tam miala miala zbadane oczy I w tym wlasnie lzawiacym Pani doktor widziala mala wade.Dzis po tym czasie poszlam do pierwszego okulisty gdzie miala przetykane te kanaliki. Tak wiec miala znowu to robione po czym uslyszalam ze ma je drozneIZe ZWiekiem JejToPrzejdzie AleTo Chyba NieJest NormalneZeDwaLata Takie CosSie Dzieje MaPrzrpisane KropelkiIza MiesiacDoKontroli AleCxyMoge CosJeszcze ZdzialacJakies BadaniaZrobic Dodatkowo

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza okulisty badającego dziecko