Jakimi kosmetykami można otworzyć pory na twarzy?

Dobry wieczor. Mam pytanie jakimi kosmetykami moge otworzyc pory na twarzy ?

Dzień dobry
Oczyszczanie manualne przeprowadza się w gabinecie kosmetycznym. Zabieg daje widoczne efekty. Po zabiegu nie wolno używać makijażu, korzystać z sauny, solarium, nie można wystawić twarzy na działanie słońca.
Do zabiegów kosmetycznych stosowanych z dobrym skutkiem w trądziku zaskórnikowym należy złuszczanie z użyciem hydroksykwasów. Zabiegi takie powinny być powtarzane w odstępach kilkutygodniowych.
Do codziennej pielęgnacji proszę wybierać kosmetyki, które nie zatykają ujść gruczołów łojowych i nie powodują powstawania zaskórników (odpowiednia adnotacja powinna znajdować się na opakowaniu).

pozdrawiam serdecznie
IJ