Czy u 13-latka można wykonać zabieg usuwania wągrów na nosie?

Syn ma 13 lat i mnóstwo wągrów na nosie. Czy powinnam pójść z nim do kosmetyczki w celu manualnego oczyszczeni nosa? Czy taki zabieg powinno stosować się u nastolatków?

Dzień dobry, owszem - można wykonać zabiegi odblokowujące ujścia gruczołów łojowych - niekoniecznie manualne oczyszczanie. Seria peelingów chemicznych uzupełniona odpowiednią pielęgnacją domową powinna przynieść poprawę. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.