Czy jest jakiś skuteczny sposób, aby pozbyć się porów?

Witam. Czy jest jakiś skuteczny sposób aby pozbyć się porów? Mam z tym problem na nosie i po wewnętrznych stronach policzków. Wygląda to nie estetycznie, peelingi enzymatyczne nie pomagają. Są jakieś skuteczne zabiegi? Aneta, lat 24

Dzień dobry, można rozważyć również serię peelingów chemicznych indywidualnie dobranych do Pani skóry. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.