Jak mogę się pozbyć takich rozstępów?

Witam, mam problem z rozstępami już w szkole gimnazjalnej miałam i był to dla mnie jeden z kompleksów Dziś dalej je mam ale zrobiły się tak jakby przeźroczyste, występują na udach. Zbliża się lato i chciałabym Zmniejszyć ich widoczność Co można polecić w tej sytuacji? Czy mogę się ich pozbyć? Pozdrawiam

Dzień dobry, jednym ze skuteczniejszych zabiegów pozwalających zredukować widoczne rozstępy jest seria zabiegów przy użyciu ablacyjnego lasera frakcyjnego CO2. Terapię warto połączyć z mezoterapią skóry, w celu jej dogłębnego odżywienia i nawilżenia. Dobór odpowiedniego zabiegu najlepiej skonsultować z doświadczonym specjalistą w tej dziedzinie. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.