Jak pozbyć się na stałe rozstępów na całym ciele?

witam:) mam takie pytanie jak moge sie pozbyc na stałe rozstępów na całym ciele? nie stac mnie na zabiegi operacyjne ... czy sa jakies inne sposoby?

Witam.
Nie ma niestety metody, która pozwoliłaby na całkowite zlikwidowanie rozstępów. Można poprawić ich wygląd i zmniejszyć ich widoczność. najbardziej skuteczny jest laser CO2 ( polecam eCO2 Lutronic ).
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Laser frakcyjny CO2 jest skuteczną metodą w leczeniu rozstępów. Najlepiej stosować w tym przypadku techniki łączone np. seria zabiegów Dermapen z osoczem plus preparat PRX-T33. Zazwyczaj konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Procedurę leczenia dobiera się indywidualnie do pacjenta w trakcie kwalifikacji do zabiegu do czego zachęcam.