Duże rozstępy na biuście

Witam. Chciałabym się dowiedzieć co może być powodem tak rozległych rozstępów na małym biuście?

Witam , powodem rozstępów na biuście może być szybki wzrost ciała, lub szybka utrata masy ciała, a także skłonności genetyczne do powstawania rozstępów. Najlepiej zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej i lekarz dobierze odpowiednie zabiegi.

Laser frakcyjny CO2 jest skuteczną metodą w leczeniu rozstępów. Najlepiej stosować w tym przypadku techniki łączone np. seria zabiegów Dermapen z osoczem plus preparat PRX-T33. Zazwyczaj konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Procedurę leczenia dobiera się indywidualnie do pacjenta w trakcie kwalifikacji do zabiegu do czego zachęcam. Poza tym należy zwrócić uwagę na odpowiednią profilaktykę w postaci regularnego stosowania w domu peelingów do biustu oraz kremów do biustu.