Czy olejek rycynowy pomoże w usunięciu ciemnych rozstępów na udach?

Czy olejek rycynowy pomoże w usunięciu ciemnych rozstępów na udach? Bardzo proszę o odpowiedź :) Pozdrawiam :)

Olejek rycynowy jest dobry w profilaktyce powstawania rozstępów. Kiedy jednak problem jest już obecny konieczny jest wybór nieco bardziej inwazyjnej terapii. Rozstępy dobrze likwiduje laser frakcyjny, seria zabiegów Dermapen plus osocze, preparat PRX-T33, a najlepsze rezultaty osiąga się stosując procedury łączone.