Podłużne czerwone plamy na skórze pośladków

Jakiś czas temu na pośladkach u mojego chłopaka pojawiły się podłużne czerwone plamy, jakby odciśnięte paski. Na początku myśleliśmy że to zwykłe odciski, ale te zmiany wcale nie bledną i cały czas są mocno widoczne na skórze. Bardzo proszę o odpowiedź, co może być tego przyczyną i jak to zwalczyć? Na razie smaruje sobie to sudocremem, ale nie widać poprawy.

Opis wskazuje na rozstępy. Należy udać się osobiście na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej w celu dokładnej oceny zmian. Laser frakcyjny CO2 jest skuteczną metodą w leczeniu rozstępów. Najlepiej stosować w tym przypadku techniki łączone np. seria zabiegów Dermapen z osoczem plus preparat PRX-T33. Poza tym należy zwrócić uwagę na odpowiednią profilaktykę. Zazwyczaj konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Procedurę leczenia dobiera się indywidualnie do pacjenta w trakcie kwalifikacji do zabiegu do czego zachęcam.