Preparat na rozstępy po spadku wagi u 32-latka

Witam z tej strony Adam, mam pytanie odnosnie rozstepow..Jakis czas temu gwaltownie przybralem na wadze a potem schudlem co do prowadzilo do rozstepow na udach i posladkach przez trzy lata nic z ym nie robilem i rozstepy sa widoczne ale przybraly bialawy kolor.mam pytanie jaki preparat/srodek za nie wygorowana cene bedzie dla mnie najlepszy?

Laser frakcyjny CO2 jest skuteczną metodą w leczeniu rozstępów. Najlepiej stosować w tym przypadku techniki łączone np. seria zabiegów Dermapen z osoczem plus preparat PRX-T33. Zazwyczaj konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Procedurę leczenia dobiera się indywidualnie do pacjenta w trakcie kwalifikacji do zabiegu do czego zachęcam.