Jasne i tłuste stolce

Witam mam 30lat mam pytanie od jakiegoś pól roku zauważyłem raz na jakiś czas jasniejsze tłuste stolce(częstotliwość ok)robiłem badania krwi poza aspat ok miałem 60jed,w zeszłym tygodniu odebrałem wynik jest ok,usg jamy b.ok) dodam że lecze sie na depresje i przyjmuje Deprexolet. Nie ukrywam że trochę się martwie po wygooglowaniu tematy w internecie, nieodczuwam żadnych bóli(tylko korzonki)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.