Jazda na rowerze po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Dzień dobry. Miesiąc temu miałam usunięty woreczek żółciowy metodą laparoskopową. Kiedy mogę zacząć jeździć na rowerze i chodzić na basen i uprawiać jakieś sporty? Kiedy mogę zacząć ćwiczyć mięśnie brzucha? Co z podnoszeniem i dźwiganiem ciężarów. Chcę wrócić do pracy i nie za bardzo wiem na ile mogę podnosić i przenosić pewne rzeczy. Na co muszę uważać? Ile trwa pełny powrót do zdrowia . Dziękuję

Jeśli zabieg wykonywany był metodą laparoskopową pełny powrót do aktywności fizycznej określa się po miesiącu od tego typu zabiegu.

Nie znam przebiegu , efektu końcowego ani przebiegu pooperacyjnego - nie potrafię więc powiedzieć nic konkretnego! Proszę wszystkie te tematy omówić z operatorem! z.żurawski