Jęczmień po wewnętrznej stronie powieki oka

Witam nie mogę się zarejestrowac do okulisty dlatego piszę tu do państwa. Mam taj jak by jęczmień na oku tylko ze po wewnętrznej stronie jest on biały i ma czerwono otoczkę na początku mnie bolało teraz nie odczuwam bólu.jak dotykam po zewnętrznej stronie to czuć go pod palcem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie ma Pani możliwości skonsultować się ze specjalistą okulistą, proszę udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, potwierdzi diagnozę oraz włączy właściwe leczenie.