Jednodniowe opóźnienie w przyjęciu ostatniej aktywnej tabletki antykoncepcyjne

Od 2 lat biorę pigulki anty vibin mini. W poniedzilek o 20 powinnam wziąc ostatnia czynna tabletkę, a przez pomylke wzielam placebo, we wtorek rano jak zorienrtowalqm sie ze wzielam nie ta co trzeba polknelam zapomniana rozowa. To teraz by wystapilo krwawienie z odstawienia powinnam 6dni (od dnia nastepnego liczac) brac tabletki placebo?? I nowe opakonie zaczac tak jak powinnam czyli we wtorek po tej 6 dniowej przerwie?

Piotr Pilarski

Sugeruję wziąć tabletki z nowego opakowania po 7 dniach przerwy czyli w 7 dniu bez tabletki. Podczas tych 7 dni sugeruję stosować dodatkowe zabezpieczenie np prezerwatywę.

Pozdrawiam.