Jednorazowe plamienie w 36-tygodniu ciąży

Jestem w 36 tc. Miałam jednorazowe plamienie, na usg lekarz zauważył krwiaka pozalozyskowego o wymiarach 15x25mm. Czy istnieje możliwość ze krwiak sie wchłonie? Czy raczej na tym etapie nie ma juz co na to liczyć? Czy to bardzo niebezpieczne? Czy w tym wypadku mozna rodzisz SN czy tylko cc?

- tak
Czy raczej na tym etapie nie ma juz co na to liczyć?
- zawsze istnieje szansa wchłonięcia się takiego krwiaka, ale pewności w tym względzie nie ma
Czy to bardzo niebezpieczne?
- tak mały krwiak nie jest niebezpieczny
Czy w tym wypadku mozna rodzisz SN czy tylko cc?
- nie ma przeciwwskazań, ale bezpośrednią decyzję w tej sprawie musi podjąć ginekolog prowadzący