Jednostajny ból na wysokości pępka

ciagly jednostajny bol po prawej stronie na wysokosci pepka promieniujacy do plecow i dretwienie prawej nogi jakie moga byc przyczyny?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem schorzeń kręgosłupa. Niewykluczone są jednak także patologie w obrębie jamy brzusznej. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.