Jeśli jestem w ciąży, to w którym tygodniu?- wynik BHCG

Witam. Proszę o interpretacje wyników badania b-HCG wykonanego 20.08.2010. Wynik badania wynosił 4658.56 mlU/mL. Dodam, że ostatnia miesiączka rozpoczęła się 13.07.10 (długośc cyklu ok. 30 dni), a testy ciążowe (2 x) wyszły pozytywnie. Jeśli jestem w ciąży, to w którym tygodniu? Z góry dziekuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy prośby o interpretację wyników badań.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl