Przezierność karkowa - co oznacza wynik?
Dziś miałam robione badanie USG, na którym wszystko wyszło dobrze, tylko przezierność karku wyszła 2,5 mm na jednym zdjęciu, a na drugim 2,46. Boję się, czy wszystko z dzieciatkiem jest dobrze. Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Dziękujemy za zadanie pytania.
Nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy prośby o interpretację wyników badań. Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając przebieg ciąży i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić stan zdrowia płodu.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl