Jestem w ciąży. Kiedy powinnam zrezygnować z pracy?

Mam 31 lat, jestem na początku 25 tygodnia ciąży i lekarz stwierdził rozwarcie na 1,5 cm oraz skracanie się szyjki macicy. Dał mi skierowanie do szpitala na dalsze badanie, ale tam zbagatelizowali mój problem. Nadmienię, że obecnie przebywam w Dublinie w Irlandii. Tutaj nie ma badań ginekologicznych w ciąży.
W pierwszej ciąży również moja szyjka macicy była rozwarta w tym samym miesiącu, tylko na 1 cm. Mój ginekolog kategorycznie zabronił mi wtedy pracować. Pracę mam stojącą, praktycznie przez 7,5 godziny, stoję na nogach, nie licząc dojścia do pracy i z powrotem do domu.
Proszę o poradę, co dalej robić w tej sytuacji, żeby rozwiązanie ciąży było szczęśliwe i w odpowiednim terminie.
Za udzielenie odpowiedzi z góry dziękuję.

Witam serdecznie,

W tej sytuacji powinna Pani jak najwięcej odpoczywać. W tym stanie przeciwwskazane są wysiłki fizyczne. Zatem najlepiej zrezygnować z pracy.

Pozdrawiam