Jestem w ciąży, proszę o interpretację badań moczu

Witam, jestem w 32. tygodniu ciąży. Właśnie odebrałam wyniki badań - badanie ogólne moczu: -barwa żółty, -przejrzystość mętny, -PH 7,5, -ciężar własciwy 1,012, -białko ujemne, -glukoza ujemna, -urobilinogen 0,2 µmol/l, -bilirubina ujemna, -ciała ketonowe ujemne, -leukocyty ujemne, -azotyny ujemne, -krew ujemna, -mikroskopowy osad moczu, -nabłonki płaskie nieliczne w preparacie, -nabłonki okragłe 0-1 w polu widzenia <=2 wpw, -leukocyty 0-2 w polu widzenia <=5 wpw, -kryształy minerałów obfite fosforany bezpostaciowe. Czy mam się martwić tymi nabłonkami, leukocytami i fosforanami?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem ginekologiem prowadzącym ciążę, który może właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Życzymy dużo zdrowia.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl