Kamica nerkowa a konieczność operacji
Mam kamice na lewej nerce 12mm byłem u lekarza urologa zrobił usg potem urografie przepisał mi tabletki i wyznaczył wizyte za 6miesięcy mam kolke co pare dni czy niepowinienem mieć zabiegu proszę o odpowieć

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Sugeruję kontakt z lekarzem prowadzącym. Kolka moze wynikać z przesuwania się kamienia w moczowodzie. Wymaga Pan leczenia przeciwbólowego, jednak jest duża szansa, że operacja nie bedzie konieczna.