Kamica nerkowa w 28 tygodniu ciąży

podczas badania USG okazalo się, że mam jeden kamień nerkow wielkosci 5mm. jesem w 28tygodniu ciązy. czy do czasu kiedy kamien sam nie zostanie wydalony kolka nerkowa bedzie mnie nekac codziennie jak dotychczas? (bol od 4dni).

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dolegliwości bólowe wynikające z kamicy mogą się pojawiać codziennie. Proszę jednak skonsultować się z lekarzem, który zaleci właściwe leki zmniejszące nasilenie bólu.