Kamica nerkowa w 28 tygodniu ciąży
podczas badania USG okazalo się, że mam jeden kamień nerkow wielkosci 5mm. jesem w 28tygodniu ciązy. czy do czasu kiedy kamien sam nie zostanie wydalony kolka nerkowa bedzie mnie nekac codziennie jak dotychczas? (bol od 4dni).

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Dolegliwości bólowe wynikające z kamicy mogą się pojawiać codziennie. Proszę jednak skonsultować się z lekarzem, który zaleci właściwe leki zmniejszące nasilenie bólu.