Kamienie w woreczku żółciowym, bolesność żołądka a przepuklina brzuszna

2 lata mialam leczony helikobakter w końcu się udało, następnie okazało się że mam kamienie w woreczku,dalej kontynuowałam omoprazole i ranitidine ponieważ bolał mnie dalej żołądek. Po operacji wyciecia woreczka dostałam przepuhline brzuszna i znowu operacja.Nastepnie miałam gastroskopie który stwierdzila u mnie refluks.Skan i prześwietlenie wykazały też leniwe jelita.Ponad 3 lata biore omoprazole i ranitidine ale od jakiegos czasu kompletnie przestały działać.Wymiotuje kwasem i zolcia 2 ×tyg.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.