Karmienie 4-dniowego synka

Witam. Mam 4 dniowego synka. Od poczatku byl problem z jedzeniem. Zmuszona jestem dokarmiac go mlekiem modyfikowanym. Strasznie sie martwie bo on malo je. Ciagle spi, na jedzenie czasem musze go budzic. Je co 2-3 godz po 10ml rzadko 15-20. Wiecej nie przymie bo wypluwa albo wypycha butle jezyczkiem. Po wypiciu tych 10 ml zasypia. Czy to mozliwe zeby tym sie najadal?

Witam serdecznie,
Jeśli dziecku się nie ulewa, robi dobrą kupke i przybiera na wadze to nie ma powodu do niepokoju. Proszę jednak udać się do pediatry, wówczas będzie Pani spokojniejsza.
Pozdrawiam,