Karmienie mlekiem modyfikowanym 2-miesięczne dziecko

Witam moja corka ma 2 miesiace jest na mleku modifikowanym powinna jesc 6 razy na dobe po 120ml tak co 4 godzinki a ona odrazu nie zje 120ml je po trochu najlepiej to by jadla co godzina po 60 ml nie wiem co z tym zrobic aby jadla normalnie co 4 godziny po 120ml??pozdrawiam i czekam na odpowiedz

proszę zrobić badanie serduszka, lekarz rodzinny może skierować do kardiologa , dziecko widocznie męczy się przy piciu co może ( ale nie musi) świadczyć o problemach z sercem