Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Karmienie piersią, stosowanie Dessette Mono i krwawienie

Pytanie o krwawienia przy dessette mono. Czy przy karmieniu piersią i stosowaniu tych tabletek jak wystąpi krwawienie to można uważać to za okres? Karmię tylko i wyłącznie piersią. Czy w tym przypadku moja płodność wróciła i to może oznaczać zmniejszenie skuteczności tabletki. Po6 ytygodniach od porodu wystąpiło krwawienie (połóg już się skończył ) Czy to też mogła być miesiączka i powrót płodności czy to jednorazowe krwawienie które występuje u kobiet karmiących ale nie oznacza miesiączki?
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego okłady, poród w wodzie, pozycje porodowe

Ból porodowy jest bardzo trudny do zniesienia. To jeden z najgorszych rodzajów bólu. Sprawdź, jak można złagodzić naturalnie przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Proszę Pani- po zakończeniu połogu mogą występować miesiączki. Stosowanie antykoncepcji hormonalnej dla kobiet karmiących piersią nie wyklucza występowania miesiączek a jeśli stosuje Pani tabletki zgodnie z instrukcję to nie ma dni płodnych bo taki jest cel stosowania tych tabletek.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy