Stosowanie Dessette Mono po zakończeniu karmienia piersią

Dobry wieczór. Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie, mianowicie, stosuje antykoncepcję w postaci tabletek DESSETTE MONO, jednakże od miesiąca już nie karmię piersią, ale zostało mi kilka opakowań ww. tabletek, czy pomimo tego, że nie karmię już piersią mogę w dalszym ciągu zażywać ww. tabletek??

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może Pani jednak tabletki dwu składnikowe posiadają mniej działań ubocznych dlatego wskazana jest jak najszybsza zamiana.

Pozdrawiam.