Kaszel i katar u 5-tygodniowego dziecka

Witam, mam 5 tyg synka i od 3tyg pokasłuje a od tygodnia ma jeszcze katar. Byłam u 4 lekarzy i każdy mówi że osłuchowo jest wszystko w porządku. Od ostatniego dostaliśmy skierowanie do szpitala na rtg "tak na wszelki wypadek skoro coś uważam że kaszle" , ale nie poszłam bo nie wiem czy to jest bezpieczne. Dodam że odciągam małemu katar "katarkiem" i psikam sterimarem i zakrapiam solą fizjologiczną i dalej to samo. Co mam zrobić w tej sytuacji, czekać czy się poprawi czy jechać do szpitala?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do szpitala zgodnie z zaleceniami lekarza badajacego.