Jak pomóc 5-miesięcznemu dziecku, które ma katar i mokry kaszel?

Witam, Mój 5-miesięczny synek ma katar i do tego mokry kaszelek, aplikuję sól fizjologiczną do noska, delikatnie oklepuję plecki aby sie "oderwało" przy kasłaniu. Jak mu mogę jeszcze pomóc, czy udać się do pediatry? Ma stan podgorączkowy 37stopni. Proszę o porade, z góry dziekuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do pediatry.