Gęsty katar u 6-miesięcznego dziecka

Witam, Córka 6 miesięcy ma katar. Katar jest gęsty, brak gorączki. Robię córce inhalację inhalatorem. Po użyciu nebu dose katar robi się gęstszy wpada do gardełka przez co dziecko kaszle do momentu oczyszczenia noska. Czy dalej powinnam używać nebu dose. Czy powinnam przejść na samą sól fiz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.