Kaszel od 2,5 tygodnia

mam pytanie od dwoch i pol tyg mam kaszel wciagu dnia nie jest uciazliwy natomiast rano po obudzeniu jest bardzo silny az sie dusze co mam robic czy to jest grozne prosze o odpowiedz

Witam. Najprawdopodobniej kaszel jest pozostałością po przebytej w ostatnim czasie infekcji dróg oddechowych. Może utrzymywać się nawet do 6 tygodni po jej ustąpieniu. Proszę dbać o odpowiednie nawilżenie powietrza w domu i pożywać dużą ilość ciepłych płynów.