Nagły atak duszności

Mam problem dziś gdy szedłem do samochodu,wchodzę i nagle mam mały kaszel zamiast tlenu wychodzi mi KURZU ZACZYNAM SIĘ DUŚIĆ JESTEM W SZKOUale na szczęście miałem do pobici napój blisko i jakoś dałem radę i pyt cooo too jestt ? skąd to się mi wzieło,,?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej objawy o których Pan pisze wynikają z podrażnienia dróg oddechowych przez zimne i wilgotne powietrze charakterystyczne dla tej pory roku. Aby zapobiegać tego rodzaju sytuacjom warto pić jak największą ilość ciepłych płynów, dbać o wentylację i nawilżanie powietrza w pomieszczeniach w których się znajdujemy oraz wspomagać się ziołowymi tabletkami do ssania.