Kaszel u 2-letniego synka

Witam mój synek 2 latka, kaszle już od trzech dni takim kaszlem mokrym z flegmą podaję mu syrop mucosolwan mini 5 ml 2xdziennie, samopoczucie ogólnie dobre apetyt też dobry i tearz pytanie czy taki kaszel moze osiąść na płucach czy oskrzelach a moze trzeba zmienić syrop. proszę o poradę. dziękuje i czy taki kaszel jest groźny?

jak kaszle i odkrztusza to się oczyszcza i powinien się sam wyleczyć . Można wspomagać odpornośc dziecka podając Vigantol krople 1 kroplę dziennie , świeże owoce i spacer 2 godziny dziennie .