Co powoduje mokry kaszel wieczorami?

Witam! Mój chłopak wieczorem po powrocie z pracy kaszle. Ma mokry kaszel, odkrztusza wydzielinę i mówi, że drapie go w gardle. Nie jest przeziębiony ani chory. Przez dzień nie kaszle, dopiero wieczorem jak wróci z pracy. Wieczorem i w nocy odkrztusza zalegającą wydzielinę, a rano kaszlu już nie ma. Chłopak pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu. Czy ten mokry kaszel może być spowodowany warunkami w jakich pracuje? Czy jest inny powód tego mokrego wieczornego kaszlu? Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego