Katar i kaszel z odksztuszaniem wydzieliny

Witam! Tydzien temu bylam u internisty. Mialam katar i kaszel z odksztuszaniem wydzieliny. Po krótkim czasie katar się zminimalizowal a pojawilo się nieznośne laskotanie w krtani które prowokowalo kaszel suchy i ten z odksztuszaniem przezroczystej wydzieliny. "Duszenie się" nasila się w nocy. Sa to takie serie atakow... Jestem alergikiem od wielu lat na m.in. olche, brzoze i leszczynę. W marcu pojawila się astma ale jej objawy ustaly i już nie wrocily. Co to może być ? Symbicort 160/4,5 pomoze ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.