Katar i spanie z otwartą buzią u dziecka

Witam mam pytanie otóż moja 4,5 letnia córka ma kłopoty z katarem coraz chodzimy do lekarza lekarz przepisuje krople a tak naprawdę mało pomagają. Wygląda to tak pierwszy dzień zawsze kicha przez dwa dni ten katar jest wodny później robi się gesty biało żółty i trwa mniej więcej kolo 2 tyg później parę dni spokoju i znów to samo. Przeważnie dzieje się tak w okresie jesienno zimowym. Wcześniej miala robione zdjęcie zatok i było ok. Córka śpi z otwartą buzia ponieważ zatyka jej nosek.

Szanowna Pani
Konieczne są konsultacje alergologa dziecięcego i laryngolog a. Jeśli w rodzinie występuje alergia- należy u świecka wystepujeykonac panel badan ige swoisty hej z krwi zarówno wystepujeykonacziewny jak i pokarmowy oraz badanie ige całkowite. A przede wszystkim należy podjąć próbę leczenia przeciwalergicznego lekiem przeciwhistaminowym na miesiąc lub dwa. To też da odpowiedź czy objawy zmniejszają się po takim leczenie czy znikają.