Katar, zatkane uszy a kaszel

Ponad tydzień temu zaczęła się u mnie angina.Aktualnie czuję się dobrze, lecz pozostał katar i przytkane ucho. Katar na początku był bardzo trudny do wydmuchania, zalegający głęboko i z domieszką krwi. Teraz jest lepiej, chociaż nadal jest nasilony. Ucho(prawe) natomiast jest przytkane już tydzień, przez kilka dni uszy bolały, ale przeszło. Nie jest to przytkanie bardzo uciążliwe, ale wyczuwalne i lekko zmieniające odbiór dźwięków. Czy jest jakiś sposób na odetkanie ucha?Inhalacja nie pomogła.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.