Kawałek złuszczonej macicy w miesiączce

podczas ostatniej miesiaczki z mojej pochwy wypadł kawalek tkanki wygladalo to jak kawalek skory, jasnorozowy odcien , w ciazy nie bylam wiec to nie mogl byc zarodek , znalazlam informacje ze to moze byc kawalek zluszczonej macicy ... czy w przyszlosci nie bede miala zadnych problemow w zajcie ciazy ? dziekuje bardzo

Mógł to być fragment złuszczonej śluzówki macicy. Co miesiąc ulega ona "warstwowemu" złuszczeniu, czasami ma to formę "odlewu" Samo w sobie opisane zjawisko nie stanowi problemu do zachodzenia w ciążę