Odchudzanie i zanik miesiączki u 18-latki

Witam . Mam 18 lat i sie odchudzam .Po pewnym czasie odchudzania mam zanik miesiaczki , tzn wogole nie wystepuje .Czy jesli pojde do ginekologa i dostane jakies leki na wywolanie ale bez przerywania odchudzania to czy zadzialaja ? I czy jesli będe je brala to nie bede miala w przyszlosci problemow z zajsciem w ciaze ?

Wygląda na to, że Pani przesadza z tym odchudzaniem. Wywoływanie miesiączki lekami kiedy jest ona wywołana odchudzaniem może bardzo zaszkodzić. Bo jest to objaw niedożywienia. proszę czym prędzej zgłosić się do lekarza i opowiedzieć to wszystko, bo takie postępowanie może mieć szkodliwe skutki na wiele aspektów życia.